Географска изложба

Објављено среда, 04 новембар 2015

Као и сваке године, па и ове у нашој школи „Свети ђакон Авакум одржава се географска изложба. На географској изложби налазе се радови ученика петог разреда који су радили Сунчев систем – планете, звезде, Сунце.Ученици шестог разреда радили су речне долине, вулкане, надморску висину. Ученици седмог разреда су радили паное са географским одликама држава. Док ученици осмог разреда су писали семинарске радове везане за географске области Србије.

Picture 061

Изложба  траје од 26.10. 2015.године до 7.11.2015.године. Изложбу су посетили ученици од првог до четвртог разреда са својим учитељима, којима су презентације држале ученице осмог разреда Данијела Лазовић и Милица Крунић, уз помоћ наставнице географије Ирене Миликић. Иначе изложбу су посетили и родитељи који су имали прилике да виде радове своје деце.

Picture 059 1